تقدیر

در سومین همایش ملی روز روستا و عشایر با رویکرد تبیین نقش روستاییان و عشایر در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، از دكتر عباس يداللهي عضو هيات علمي دانشكده كشاورزي تقدير شد. 


سومین همایش ملی روز روستا و عشایر با رویکرد تبیین نقش روستاییان و عشایر در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اول آبان ماه در محل سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
مراسم افتتاحیه سومین همایش ملی روز روستا و عشایر با سخنرانی دکتر حسن روحانی رییس جمهور و با حضور جمعی از معاونان رییس جمهور، وزرا و 1200 نفر از منتخبان روستایی و عشایری، مسئولان، مدیران و کارشناسان بخش دولتی و خصوصی روز شنبه اول آبان در سالن اجلاس سران برگزار شد .
این همایش دو روزه با هدف بزرگداشت روز ملی روستا، تجلیل از نقش روستاییان و عشایر در تولید ملی و معرفی دستاوردها و فعالیت های انجام شده توسط دستگاه ها و سازمان های کشور در مناطق روستایی و عشایری برگزار می شود و تا روز دوم آبان ادامه خواهد داشت.
در اين مراسم از دكتر عباس يداللهي عضو هيات علمي دانشكده كشاورزي به عنوان محقق برگزيده كشور در تحقق اقتصاد دانش بنيان تقدير شد.
دكتر يداللهي داراي مدرك كارشناسي پيوسته مهندسي كشاورزي از دانشگاه تهران، كارشناسي ارشد مهندسي كشاورزي، علوم باغباني- هورمون هاي گياهي از دانشگاه تربيت مدرس و دكتري (Ph.D) باغباني بيوتكنولوژي و اصلاح درختان ميوه از دانشگاه تربيت مدرس مي باشد. وي هم اكنون به عنوان عضو هيات علمي گروه باغباني دانشكده كشاورزي مشغول به فعاليت مي باشد.
مشاور علمی معاونت باغباني وزارت جهاد کشاورزی، مشاور معاون وزير در توليدات گياهی وزارت جهاد کشاورزی، عضو كانون هماهنگي دانش و صنعت بادام معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، عضو كميته فني نهال معاونت توليدات گياهی وزارت جهاد کشاورزی، عضو كميته ملي بيوتكنولوژي جهاد دانشگاهي و سرپرست مركز رشد فنآوري كشاورزي و منابع طبيعي پارك علم و فناوري مدرس از جمله برخي از سوابق اجرايي دكتر يداللهي مي باشد.
تاليف چندين جلد كتاب و چاپ مقالات متعدد علمي و پژوهشي در مجلات معتبر داخلي و خارجي و مجامع علمي از جمله فعاليت هاي پژوهشي اين عضو هيات علمي دانشگاه مي باشد.
گفتني است فاز دوم شركت دانش بنيان نهال گستر رويان (متعلق به دكتر يداللهي) روز يكشنبه دوم آبان ماه با حضور دكتر جهانگيري معاون رييس جمهور به صورت ويدئو كنفرانس سراسري كشوري، استاندار قزوين، معاون توسعه روستايي رياست جمهوري و ديگر مسئولان استان قزوين افتتاح مي شود.
شرکت نهال گستر رویان (دانش بنیان) در سال ۱۳۸۸ و با همکاری کادر علمی (هیات علمی دانشگاه، کارشناسان با تجربه و نیرو های متخصص) تاسیس و از سال ۱۳۹۰ با تجهیز امکانات اقدام به فعالیت های علمی و اقتصادی در زمینه کشاورزی به ويژه تولید نهال نموده است. 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *